.

Smart Key Со Вметнување 3 Копчето 433.92 Mhz ID47 За Nissan Teana 2014 2015 Keyless Entry Автомобил Копче Замена Remtekey

Smart Key Со Вметнување 3 Копчето 433.92 Mhz ID47 За Nissan Teana 2014 2015 Keyless Entry Автомобил Копче Замена

1368.00
DEN 1040.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Smart key 3 копчето 433.92 mhz ID47 за Nissan Teana 2014 2015 keyless entry автомобил копче Копче : 3 Фреквенција : 433.92 Mhz Работа На : за Nissan Teana Година : 2014 2015 ЧИП : ID47 клучните нож треба да се Prorammed и намалување на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален клуч изгледа токму иста со слика, ако не сте сигурни, ве молиме оставете порака или да ја испратите фотографија на вашиот клуч, ние ќе ви помогнат да comfirm. Ако ви треба нешто или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата storekeeper!

Повеќе информации

Бренд Име:
remtekey
Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
електроника
Осветленост Дел Број:
no
Земја/Регион на Автомобил Производство:
CN
Другиот Дел Број:
no
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
no
Копче:
3
клучни Сечилото:
неисечени
Тип Клуч:
Smart key со вметнување
Фреквенција:
433.92 mhz
Работа на:
за Nissan Teana
Состојба:
Бренд Нови
чип:
ID47
Година:
2014 година 2015 година