.

5meters трговија на Големо Мода Бела Лава Круг Beaded Синџири,Жица Завиткан Месинг Линкови Синџири Ѓердан Лава Хривнија Наоди ZJ-79

5meters трговија на Големо Мода Бела Лава Круг Beaded Синџири,Жица Завиткан Месинг Линкови Синџири Ѓердан Лава

DEN 1194.24

Износ
Това е достапна


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА
СЛИЧНИ ОБЈЕКТИ ЗА РЕФЕРЕНЦА

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
rosary синџир
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Објектот Должина:
50cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZJ-79
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
лава
монистра боја:
Бела
Монистра Ширина:
за 6mm
Количина:
5Meter/Многу
Тежина:
Approx 50g/pcs
Се справи со време:
3-5 workdays
Is_Customized:
Yes
Големина:
6mm