.

EBOYU(TM) Оригинални Syma X5SC X5SC-1 X5SW X5SW-1 Quadcopter Целосна Резервни Делови Несреќа Пакет Комплет за Замена, Бела(Како што е прикажано)

EBOYU(TM) Оригинални Syma X5SC X5SC-1 X5SW X5SW-1 Quadcopter Целосна Резервни Делови Несреќа Пакет Комплет

1233.12
DEN 1085.00 -12 %

Износ
Това е достапна


EBOYU(TM) Оригинални Syma X5 SC X5 SC-1 X5 SW X5 SW-1 Quadcopter Целосна Резервни Делови Несреќа Пакет Комплет за Замена, Бела(Како што е прикажано)
Брзо Носат Делови за X5 SC X5 SW Оригинални Делови, гаранција за Квалитет.
1 * Тело Школка + 4 * Слетување Пропадна + 5 * Syma Резервни бришачи сет (20 парчиња)
4 * парчиња на моторот (2 стрелките на часовникот, 2 анти-насока на стрелките на часовникот) + 2 * 650m Ah батеријата
2 * LED Светла + 2 * LED Капакот + 1 * Елиса Заштитници Ножеви Рамка
4 x мотор менувач
Пакети :
1 * Тело Школка
4 * Мотор менувач
5 * Резервни бришачи сет (20 парчиња)
2 * 650m Ah батеријата
2 * LED Светла
4 * LED Капакот
1 * Слетување Пропадна
1 * Елиса Заштитници Ножеви Рамка
Ова е одличен пакет на резервни делови, ТРЕБА ова ако имате Syma X5 SC / X5 SW / X5 SC-1 / X5 SW-1 Quadcopter

Повеќе информации

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
X5SC X5SC-1 X5SW X5SW-1
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки