.

Сина Монистра Алки Природен Камен Отвори Ткаенината Нараквици Сребрена Боја Овална Плоштадот Цвет Шарм Жена Мажите Додатоци Рака Накит

Сина Монистра Алки Природен Камен Отвори Ткаенината Нараквици Сребрена Боја Овална Плоштадот Цвет Шарм Жена

30.72
DEN 17.00 -45 %

Износ
Това е достапна


Сина Монистра Алки Природен Камен Отвори Ткаенината Нараквици Сребрена Боја Овална Плоштадот Цвет Шарм Жена Мажите Додатоци Рака Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : CM Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
603
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Дијаметар:
6.6 cm
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
wj.јао
боја:
сребрена боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes