.

FOENIXSONG Жените Сосема Нов Круг Женски очила за сонце UV400 Гроздобер Рамка за Сонце Очила за Мажи Oculos de sol Ретро Eyewear KP1527

FOENIXSONG Жените Сосема Нов Круг Женски очила за сонце UV400 Гроздобер Рамка за Сонце Очила за Мажи Oculos

DEN 220.80

Износ
Това е достапна

Стоки обично може да се пристигне повеќето земји во околу 10-25 дена. Ние НЕ може да гарантира бојата ќе биде 100% исто како што гледаш во компјутер, но дизајнот ќе биде 100% исти. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате. UV400 Состојба : нова без ознаки Содржина : очила за сонце*1pc Пакување : едноставен polybag, и ние гарантираме за очила со бидат во добра состојба.
ПРЕВОЗОТ Ние брод на стоките во светот, освен APO/FPO, главно преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА (со СЛЕДЕЊЕ на Бр.
FOENIXSONG Жените Сосема Нов Круг Женски очила за сонце UV400 Гроздобер Рамка за Сонце Очила за Мажи Oculos de sol Ретро Eyewear KP1527
Заштита : 100% . Како по aliexpress политика, има пријави се на купувачот одговорност како и тоа варира зависи од вашата земја. Стабилна капка спонзор ќе се види како нашиот партнер и секогаш најдобри цени за сите предмети. Тоа секогаш ќе биде голем поттик за нас, и ќе бидат високо ценети. Со цел да им помогне на вас со МИНИМАЛНИ даноци, ние ќе ги споменеме ПОДАРОК или ПРИМЕРОК со НИСКА вредност на долгот. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне, ви благодариме. Ве молиме споредете детални големина со вас за да бидете сигурни дека ако тоа ќе ви одговара! Ве молиме обрнете внимание на деталите се само за референца. Тоа може да бидат различни од секој модел. Нашите работни часови : Пекинг Време (GMT+8), 9 : 00-18 : 00
ПЛАЌАЊЕ ЗАЧУВАМ е единствениот начин на кој можеме да се прими плаќањето. Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите на големо во светот. Можете да платите преку Вашата парите ќе се чуваат од страна на платформа, додека не се потврди приемот на стоката, а само по што на пари ќе биде објавен на продавачот., можете да не контактирате за ТРГОВИЈА со датотеки , или да ни оставите порака . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена.
КОНТАКТИРАЈТЕ не За било какви прашања за детали за производот, плаќање, транспорт, итн. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење .

Повеќе информации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
52mm
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Очила за сонце
Стил:
Круг
Бренд Име:
FOENIXSONG
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
52mm
Рамка Материјал:
Пластични
Модел Бр.:
EN-KP1527
Пол:
Унисекс, Мажи, Жени, Девојка, Момчиња
рамка боја:
Црна, Кафеава, Дрво Жито
Леќа:
Слој Леќа,Кафени леќи,Сива Леќа
функција 1:
Жените Сосема Нов Круг Очила За Сонце
Карактеристика 2:
Гроздобер Рамка Очила За Сонце
функција 3:
Женски очила за сонце
карактеристика 4:
сонце очила за мажи
Карактеристика 5:
oculos de sol
Функција 6:
Ретро Eyewear