.

14mm бел опал фацетирани круг монистра синџир ѓердан за жените clavicle ѓердан изјава шарм трговија на големо цена накит 18inch B3196

14mm бел опал фацетирани круг монистра синџир ѓердан за жените clavicle ѓердан изјава шарм трговија на големо

472.80
DEN 307.00 -35 %

Износ
Това е достапна

ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3. 14mm бел опал фацетирани круг монистра синџир ѓердан за жените clavicle ѓердан изјава шарм трговија на големо цена накит 18inch B3196 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B3196
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
моден накит
Компатибилност:
no
Метали Тип:
сребро позлатен