.

Ѕид Уметност Слика 5 Панел Кул Портокал Рефлексивни Спортски Автомобил Големи HD Платно Печатење на Слика За Дневна Соба Декорација Формулиран

Ѕид Уметност Слика 5 Панел Кул Портокал Рефлексивни Спортски Автомобил Големи HD Платно Печатење на Слика За

2553.60
DEN 1302.00 -49 %

Износ
Това е достапна

Unstretched Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ви благодариме за се што доаѓа. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Големина size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x20x2,12x25inx2,12x32inx1)
Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. EMS : 7 до 10 дена
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. EMS време на Испорака 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Кина Пост Воздух Mail
2. Ви благодариме!
2.
започнете
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
CV194
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Инкџет
превозот надомест:
слободни
Технологија:
Платно Печатени