.

5Pcs Вратот и Грлото на Влечење Уред Воздух Мека Гумени Јака Влечење Подготвуваат Уред Удобно Вратот Масажа Старечки Додатоци

5Pcs Вратот и Грлото на Влечење Уред Воздух Мека Гумени Јака Влечење Подготвуваат Уред Удобно Вратот Масажа

3159.84
DEN 2686.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Примена : Луѓе кои поминуваат долго време на компјутери, автомобили. Спецификација : Материјал : Големина : 14*9cm(Внатрешен Дијаметар), 26*22cm(Надворешен Дијаметар) Отстапување : 3cm Облик : како на сликата покаже Функција : 1 Лесен за работа. 2 Компактен дизајн, лесно, лесно да се носат. 3 Целосно сомот, меки и удобни. 4 Безбедноста на производот, не се опасни. 5 Прилагодливи универзална големина за повеќето мажи и жени. Забелешка : При користење на воздушни перници, избегне контакт со тврди предмети.Не дозволувајте им на производ близу до висока температура топлина. Пакетот вклучува : Вратот и грлото на влечење уред*5 Слика :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
GB
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Масажа на телото
Својства :
Вратот Масажа За Релаксација
Производот:
Медицински Вратот И Грлото На Влечење
Големина:
48*12cm
Материјал:
ПВЦ