.

Игра Додатоци Патување Носи Торба Торба за Xbox Еден & Тенок Конзола + Еден Сет на Xbox Една Конзола Кожата Налепница

Игра Додатоци Патување Носи Торба Торба за Xbox Еден & Тенок Конзола + Еден Сет на Xbox Една Конзола Кожата

DEN 1176.00

Износ
Това е достапна


Супер Големи Складирање Торба за Носење Маска Носи Заштитна Торба Торба Домаќин Торба За Xbox Една Конзола + Еден Сет на Xbox Еден Тенок Конзола Кожата Налепница, како Бесплатен Дар од Случајно
Карактеристики :
Заштита за Xbox Еден многу добро, лесно да се носат
Главната џеб чува и заштитува За Xbox Еден
Лесно да се стави безжична контролори, AC кабелот за напојување, За Xbox Еден игри и други додатоци
Прилагодливи рамо, рака и Лесен сметководствена рачка
Пакет Листата :
1 * Патна торба за xbox еден
1*Поставете Xbox еден Кожата
Ве молиме да се напомене дека рамо појас кој вклучително и во торба, за да не бидат забележани со Xbox Еден логото, понекогаш и со другите.
Ве молиме љубезно истакна дека ќе испрати случаен дизајн за Xbox еден Тенок кожата

Повеќе информации

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
Број На Модел На:
XB-Еден-B01