.

JOYIR 2017 Мода вистинска кожа човек Briefcase чанти cowhide кожа crossbody торба мажите гласник кеси мажите подарок торба B81

JOYIR 2017 Мода вистинска кожа човек Briefcase чанти cowhide кожа crossbody торба мажите гласник кеси мажите

6096.00
DEN 3231.00 -47 %

Износ
Това е достапна


започнете
крајот
e Повеќе производи, ве молиме кликнете тука:
Бренд : JOYIR 1 внатрешна структура : главни џеб, од страна на патент торба 1, мобилни телефони, a 1 1 interlayer патент чанти, итн Капацитет : паричникот торба чадор телефон итн. Спецификација : 37 см * 27 см * 10 cm Апликација : шопинг патување одмор, итн Тежина : 1.15 kg Модел : 532 вертикална делот Дизајн : а briefcase Материјал : првиот слој на cowhide Топло прашува : бидејќи на различни мерни методи, не може да биде 1-3 см грешка, припаѓа на нормалниот опсег

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
joyir
Број На Модел На:
B81
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
боја:
Жолта лудиот коњ чоколадо боја
тежина на :
1.15 kg