.

Kraft Подарок Хартија Кутија Прирачник Бонбони Занает Бисквити Колачиња, рачно изработени Сапун Пакување, Кутии Црна Браун 8*8*3cm Бесплатен превозот

Kraft Подарок Хартија Кутија Прирачник Бонбони Занает Бисквити Колачиња, рачно изработени Сапун Пакување, Кутии

DEN 1055.52

Износ
Това е достапна


Здраво,почитувани Купувачи,
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние се приклучи aliexpress голема промоција, ќе трае 3 дена, од 28-30 Март, само овие 3 дена во текот на годината, ве молиме не двоумете се да се одржи редот !
Повеќе детали,се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја пребарате нашата продавница.
Имајте пријатен ден!
Нил : )
Хартија кутија
Материјал : 360gsm kraft хартија
Големина : 8*8*3cm
Индекс : 1 инч=2.54 см, 1 cm = 10 mm
Имаме многу други кутии на продаде, добредојдени да ја разгледате нашата продавница,thx : )

Повеќе информации

боја:
Кафеава, Црна
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Број На Модел На:
кафена црна кутија
Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба & Ангажирање,Денот на Вљубените
Бренд Име:
Нил&Si
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон