.

#824 Нови пристигна лен пеперутка бубрезите перница автомобил украс постелнина троседот перница не пополнување дома автомобил соба Декември трговија на големо

824 Нови пристигна лен пеперутка бубрезите перница автомобил украс постелнина троседот перница не пополнување

623.52
DEN 574.00 -8 %

Износ
Това е достапна


#824 Нови пристигна лен пеперутка бубрезите перница автомобил украс постелнина троседот перница покрие перница случај бесплатен превозот трговија на големо
Големина : изберете на веб
Materail : линија
Боја : како на слики
Пакет : 1 PCS перница маска

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Бренд Име:
MENHETON
Техника:
Ткаени
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Број На Модел На:
824
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Сценско
Тип:
Cusion
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште
Шема:
Печатени
Пополнување:
no
Големина:
OneSize
Применливи Троседот:
Еден Седиште
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Спецификација:
Medium
Применливи Луѓе:
Универзална