.

Декоративни Памук Перница се Покријат во Кинески Сино-бел Порцелан,43X43Cm,Кинески Троседот Перница Маска,Фрли Перница Случај Везени

Декоративни Памук Перница се Покријат во Кинески Сино-бел Порцелан,43X43Cm,Кинески Троседот Перница Маска,Фрли

DEN 552.00

Износ
Това е достапна


Перница ги опфаќаат Само (не пополнување внатре)
Перница ги опфаќаат Само (не пополнување внатре)
1~10
САД $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 7.50 /парче US $ 19.00 /пар US $ 19.40 /пар
Напомена : 1. Цената е за 1 Парче 2. Цената е за продажба на мало 3. Бесплатен превозот само може да се испрати од Кина Пост, Ако ви треба друг курир, Кога ќе го купите, можете да изберете нив (како што се Fed Ex, DHL, EMS и така натаму)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува каков било данок на увоз
es, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Повеќе информации

Големина:
43cmX43cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Број На Модел На:
кс-НА-01
Шема:
Извезена
Бренд Име:
SXSYTKS
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
кинески
Materail:
Памук Ткаенини
Патент:
невидливи патент
боја:
Бела основа со Сина Везови
Перење Нега:
кул вода со рака
Употреба:
Божиќ, Дома, Хотел, Декоративни, Отворено, Постелнина
Големина:
OneSize
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална
Стил:
Кинески Сино-бели Порцелански