.

Евтини и весели се Зголеми Злато Multicolor Кубни Циркони Студ обетки за женска накит E2017

Евтини и весели се Зголеми Злато Multicolor Кубни Циркони Студ обетки за женска накит E2017

230.40
DEN 189.00 -18 %

Износ
Това е достапна


Бренд Garilina Метал Розово Злато Главниот Камен Кубни циркони 2 mm Главната Боја Multicolor Тежина 4 Грама (Циркони & злато) Earring Должина 10*17 mm Количина 1 пар Земјата на Производство Кина Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Повеќе информации

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
E2017
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
роуз злато позлатен
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка