.

13 Инчен Придружува Спиење Ретро Ангела Зајакот Кадифен Полнети Животни Деца Играчки за Девојчиња Деца Роденден на Божиќ Подарок Metoo Кукла

13 Инчен Придружува Спиење Ретро Ангела Зајакот Кадифен Полнети Животни Деца Играчки за Девојчиња Деца Роденден

754.56
DEN 528.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Бренд : Metoo Име : Angela ретро серија Платно : Мека кристал волнени дете Пополни : Јужна Кореја увозот pp памук(полиестер влакна) Функција : Мека кристал сомот, плетени ткаат Големина : Труба Висина : 33cm /Ширина : 12cm /Дебелина : 8cm голема Висина : 43cm/Ширина : 18cm /Дебелина : 11cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека
Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Бренд Име:
Metoo
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Животни:
Зајакот
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
128