.

TIANXINYUE Цртан филм Риба Копчето 26*21mm Дрво за Шиење Копчето Scrapbooking DIY Прибор за Облека трговија на Големо

TIANXINYUE Цртан филм Риба Копчето 26*21mm Дрво за Шиење Копчето Scrapbooking DIY Прибор за Облека трговија

139.20
DEN 97.00 -30 %

Износ
Това е достапна

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Прибл 26x21 mm во дијаметар секоја Дупка : 2 дупки Пакет се вклучени : 50 компјутери/многу Карактеристики : Еко-Пријателски, Нов и висок квалитет. Се користи за многу занает проекти како шиење, плетење, scrapbooking или карта во донесувањето одлуки. Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Повеќе информации

Големина:
26x21mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Бренд Име:
TIANXINYUE