.

IVITA 2800g Лажни Гради Реални Силикони на Градите форми Mastectomy Вештачки Гради За Crossdressers Трансвестити Трансвестит

IVITA 2800g Лажни Гради Реални Силикони на Градите форми Mastectomy Вештачки Гради За Crossdressers Трансвестити

34464.00
DEN 27571.00 -20 %

Износ
Това е достапна

Карактеристики : 1. Формата е направен во 100% платина медицински одделение течни силикони и врвен квалитет. 2. Формата е животот-како на телесната тежина и се чувствуваат со мека надворешниот кожата. 3. Директно носат удобен и не треба одредена градник. 4. Безбедност на обновливи и лесно чистење на рака мие само. Спецификации : пар Тежина : 28 00g/ 6.17 Ibs Боја : Судан Пакет содржина : 1x 2800g/пар Судан Силикони на Градите Забелешка : објектот е спакуван со бела кутија без никакви зборови или слики. Никој не може да знаат што е внатре. имаме две бои, Бела, Sutan. Ако сакате други бои, ве молиме да ни оставите порака.
Плаќање :
А Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
Contant нас :
А. ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ако имате било какви прашања
Б. Ние одговори ПОБРЗО во рок од 24 часа (освен викенд)
Превозот :
А Ние брод брзо. Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 дена(освен викенд)
Б. Ние брод на адресата наведена на изразат.
В. Ние не сме одговорни за погрешни/undeliverable адреса
Враќање :
А. ве Молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот за враќање инструкции
Б. Ставка мора да се во оригинал, unworn, непроменета состојба
C. Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците
D. такси Превозот се неповратни
E. ве Молиме овозможи 5 работни дена за процесот на враќање
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако тоа го сакаат,
и ние ќе го прават истото за вас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Градите Форма
Големина:
8XL
Број На Модел На:
LSR-VS8XL
Количина:
1 сет
Сексуално Сугестивна:
No
Тежина:
2800g
Материјал:
Медицински одделение течни силикони
Бренд Име:
IVITA
Материјал:
Течни силикони
Облека Нега:
Рачно миење Само
is_customized:
Yes
боја:
СУДАН
Функција:
Не треба одредена градник, може да се носат директно, многу погодно.