.

Arashi За ХОНДА CBR1000RR 2004 2005 CNC Мотор Лизгачот Рамка Заштитник CBR 1000 RR Додатоци на Моторот Покритие

Arashi За ХОНДА CBR1000RR 2004 2005 CNC Мотор Лизгачот Рамка Заштитник CBR 1000 RR Додатоци на Моторот Покритие

2591.52
DEN 2332.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница
Бренд:Arashi
Име : Моторот Заштитник Серија
100% Сосема Нов И Врвен Квалитет!
Висока Температура Отпор,Трајни и Анти Несреќа
Материјал : 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила

8 Бои : Портокал Сива,Зелена Сива,Бела Сива,
Црна, Сива,Сиво Црна,Црвена Сива,Сина, Сива,Златен Сива(Како Слика Ќе Видите)

Компатибилен :
За ХОНДА CBR1000 RR 2004 2005

Пакетот Вклучува:Сет 1 x Arashi Мотор Лизгачи (Заградата се Вклучени)
Забелешка: Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања ,
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот !

Повеќе информации

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Должина:
000cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Бренд Име:
ARASHI
Име На Модел:
EG035A
Објектот Висина:
000cm
Материјал Тип:
6061-T6 Авиони Одделение Алуминиум За Супериорна Сила
Објектот Ширина:
000cm
квалитет:
Врвен квалитет
во парк:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Компатибилен:
CBR1000RR 2004 2005