.

Познатиот Бренд Жените Ранец Luxury Designer Лејди Мали Гроздобер Ранци За тинејџерки Висок Квалитет на СТП Кожа Патни Торби

Познатиот Бренд Жените Ранец Luxury Designer Лејди Мали Гроздобер Ранци За тинејџерки Висок Квалитет на СТП

DEN 912.00

Износ
Това е достапна


Познатиот Бренд Жените Ранец Luxury Designer Лејди Мали Гроздобер Ранци За тинејџерки Висок Квалитет на СТП Кожа Патни Торби

Повеќе информации

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Ла MaxZa
Објектот Висина:
28cm
Објектот Должина:
27cm
Објектот Тежина:
0.65kg
Број На Модел На:
BG00152
Објектот Ширина:
13cm
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
СТП Кожа