.

10pcs/многу Карбид Внесува DCMT070204 US735 DCMT21.51 Внесува со Клуч За Струг Врти Алатка

10pcs/многу Карбид Внесува DCMT070204 US735 DCMT21.51 Внесува со Клуч За Струг Врти Алатка

399.36
DEN 200.00 -50 %

Износ
Това е достапна


BI0002877
Спецификација :
Бренд нови
Модел : DCMT070204 US735 DCMT21.51
Материјал : карбид
Внесете боја : златна
Премази : Карбид PVD
Големина : прибл. 12x7x2mm
Дупка големина : прибл. 3мм
Клуч должина : околу. 87mm
Боја на кутијата и клуч ќе бидат испратени по случаен избор
Погоден за : машинска челик
Сечилото безбедност добра цврстина матрица и MTTi CN, дебели Al2 O3,
Карбид PVD слој на одлична комбинација; погоден за челик полу завршувањето.
Позитивни сечење на дејствување, пониските сечење сила и подобра алатка за живот.
Добро за сечење заеднички челик.
Пакет се вклучени :
10 x внесува (преполна со кутија)
1 x клуч
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Повеќе информации

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
карбид инсерти
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Обложување:
Други
Тврдост:
Висок
Материјал:
Карбид