.

2017 Најновите сива QILEFU Планински велосипед мет 3K UD целосна јаглерод влакна велосипед handlebars алуминиумски+јаглерод матични MTB делови поставува Слободен брод

2017 Најновите сива QILEFU Планински велосипед мет 3K UD целосна јаглерод влакна велосипед handlebars алуминиумски+јаглерод

DEN 1083.84

Износ
Това е достапна

Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.8 mm (4-Топ Faceplate)
Steerer Дијаметар : 1-1/8" (28. Ние препорачуваме да изберете ЕМС .
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер : Еллин , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.6 mm)
tem Должина : 90/100/110/120mm ( кога ќе поставите вашата нарачка, ве молам кажете ми кои се вашите омилени големина во ред "забелешка" ,инаку ние ќе ја испрати на случаен големина за вас. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.

Повеќе информации

боја:
Бренд Име:
QILEFU
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Употреба:
Децата' Велосипеди,Планински Велосипеди,Круизери
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Број На Модел На:
QILEFU-сива logo-шупливи надвор
Тип:
handlebar+матични поставува
Компоненти:
handlebar+матични поставува
Заврши:
мет ; сјај (default мет)
државната:
100% нови