.

1 25ММ Kawaii бесплатен превозот на Животните Фламинго Печатени Grosgrain Лента рачно изработени Headband Коса додатоци за Декорација Лента

1 25ММ Kawaii бесплатен превозот на Животните Фламинго Печатени Grosgrain Лента рачно изработени Headband Коса

DEN 109.92

Износ
Това е достапна

Предмет : Grosgrain печатени Лента Состојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошки техника текстилни бои ( термички трансфер процес ) Стил : Grosgrain Лента Употреба : Подарок пакување лента,направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн. Испорака : таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Количина : 5yards Бои : како слика на Превозот : (1). Ако вкупниот износ на повеќе од$6, САД бесплатен превозот од Epacket,Други земјата ќе бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух. (2). Доколку вкупниот износ помалку од $6, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (3). Ако вкупниот износ на повеќе од $100, слободен превозот од DHL, или ЕМС... На kawaii додатоци одговараат за вас да ги красат било каде ви се допаѓа. Како што роденден/празник-карта во донесувањето одлуки, децата подароци, шиење, scrapbooking,, рамка embellishments др. Забелешка : откако ќе го поставите цел, pls ме напушти точни информации за контакт, ви благодарам.

Повеќе информации

боја:
5yards, 10yards
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
dower мене
Ширина:
1-1/2
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Полиестер
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер