.

KUCADA Црна Креативна Девојка DIY Ѕид Налепници се Префрлите Налепница Дома Декорација Позадина JG1888

KUCADA Црна Креативна Девојка DIY Ѕид Налепници се Префрлите Налепница Дома Декорација Позадина JG1888

47.52
DEN 45.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Материјал : Отстранлив Винил ПВЦ
Карактеристики :
1, може да се отстрани
2, водоотпорен и издржливи винил
3, двострано визуелен модел
4, зелен ѕид налепници
5, со висок квалитет, траат со години без пилинг и бледнее
6. Каде да се применуваат : се држиме до било каква мазна површина како што се : ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати, итн. - Каде што сакате !

Превозот услови
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
2. Ние може да обезбеди DHL, EMS, UPS-от, Хонг Конг Пост, Сингапур Пост, Швајцарската Пост.
3. Обично ние можеме да брод на редот во 3-7 работни дена по извршената уплата е потврдена.
4. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
За нас
1. Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако објектот ќе примите има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите во прв план.
2. Можете да не контактирате на 7 дена по добивање на цел ако објектот има никакви проблеми, ние може да ги прифати замена или рефундирање на дека.
3. Ве молиме потврдете го со нас за да ја адресата пред да го испрати назад за да се обезбеди враќање непречено.
Повратни информации
1. Ние сакаме да се направи долго бизнис со купувачот, така ние ќе се стремиме да се направи услуга совршен.
2. Ако ви се допаѓа производ купен од нас, се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.
3. Ако производот што сте го добиле има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите пред да ни остави негативни или отворен спорот, ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Контактирајте со нас
1. Ве молиме контактирајте ме од Aliexpress порака или цел порака
2. Сите производи за поддршка на големо, можете да ме контактирате преку trademanager

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
KUCADA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници
Број На Модел На:
JG1888
Стил:
Американски Стил
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package