.

природни peridot гранат pendant S925 сребро Природни Мулти-боја скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Цвеќе на жените партија накит

природни peridot гранат pendant S925 сребро Природни Мулти-боја скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Цвеќе

5712.00
DEN 4798.00 -16 %

Износ
Това е достапна


природни peridot гранат pendant S925 сребро Природни Мулти-боја скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Цвеќе на жените партија накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $119 е цената на еден Pendant.
Главната скапоцен камен : природни скапоцен камен , камен Големина : 4*6mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди

Повеќе информации

Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Главниот Камен:
Peridot
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
dzj3597
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
мулти-боја
Главната Скапоцен Камен:
природни peridot
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот