.

KODASKIN Мотоцикл Памук Прилагодено Печатење Џемпер Т Риза за BMW HP4 R1200GS R1200ST F650GS

KODASKIN Мотоцикл Памук Прилагодено Печатење Џемпер Т Риза за BMW HP4 R1200GS R1200ST F650GS

1195.20
DEN 1195.00 -0 %

Износ
Това е достапна

KODASKIN Мотор трговија на Големо Обичај Памук Печатење Џемпер Т Риза за BMW HP4 R1200 GS R1200 ST F650 GS
pls забелешка кој модел ти се допаѓа, Ако обично големина M,подобро е да изберете големина Л., Но ако сте Азија,ве молиме изберете ја вашата големина.
Црн Џемпер за BMW HP4
Црна Т Риза за BMW HP4
Бела Т Риза за BMW HP4
Црн Џемпер за BMW R1200 GS
Црна Т Риза за BMW R1200 GS
Бела Т Риза за BMW R1200 GS
Црн Џемпер за BMW R1200 ST
Црна Т Риза за BMW R1200 ST
Бела Т Риза за BMW R1200 ST
Црн Џемпер за BMW F650 GS
Црна Т Риза за BMW F650 GS
Бела Т Риза за BMW F650 GS

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, XS
Тип На Објект:
Кошули & Блузи
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
kodaskin
Специјални Функции:
Декорација
Пол:
Мажи