.

Новина Свеж Морков Гел Пенкала Промотивни Подароци Kawaii Гел Мастило Пенкало Училиште Материјали За Статистика Стационарни Canetas Материјал Escolar

Новина Свеж Морков Гел Пенкала Промотивни Подароци Kawaii Гел Мастило Пенкало Училиште Материјали За Статистика

DEN 75.84

Износ
Това е достапна


Материјал : пластика
Спецификации : 155mm
Рефил : црна 0.5 mm
Количина : 1

Повеќе информации

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
devoservice
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
B11922
Пишување Точка:
0.5 mm