.

година зимски машка мода високо квалитетна волна јакни ровот грб Мажи, единствен гради Мандарина јака windbreaker волнени overcoat

година зимски машка мода високо квалитетна волна јакни ровот грб Мажи, единствен гради Мандарина јака

5952.00
DEN 3274.00 -45 %

Износ
Това е достапна

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика. 3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 4. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : MN1508-P225
Опис Големина
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината,ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина , јас ќе ви дадам совет.
Азија Големина
(cm)
Рамо
Биста
(cm)
Должина
(cm)
Sleeve
(cm)
М
44
102
74
61
L
45
106
75
62
XL
46
110
76
63
2 XL
47
114
77
64
3 XL
48
118
78
65
4 XL
5 XL
6 XL
7 XL
1in=2.54 см Азија големина е мал една големина од Европа и Америка.
Ако не знаете како да се избере големина.можете да ни кажете вашата висина и тежина и градите .обемот,ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Памук,Волна
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Платно
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните