.

yiustar 2017 Нови Пристигне Цвет Ѓердани Цутот на црешни Жените Ѓердан Партија Подарок

yiustar 2017 Нови Пристигне Цвет Ѓердани Цутот на црешни Жените Ѓердан Партија Подарок

143.52
DEN 100.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Материјал : 925 Фунта
Боја : Сребрена
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика
end2479646303121
8

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
Ѓердани
Бренд Име:
yiustar
925 фунта ѓердан:
сребрен ѓердан
едноставна ѓердан:
обичен ѓердан
жените ѓердан:
ѓердани за жени
Pendant Ѓердани:
неколку ѓердан
изјава ѓердан:
долг ѓердан
синџир ѓердан:
моден накит ѓердан
2016 Година Мода Ѓердан:
Тренди ѓердан накит
Гроздобер Ѓердан:
лето стил ѓердан
Материјал:
925 сребрен
Должина:
18 inches