.

Топла продажба на НОВИ Оригинални ТВ Далечински Управувач погоден За ПРВ LED LCD ТЕЛЕВИЗОР RC3100L07 ТВ Fernbedienung Бесплатен превозот

Топла продажба на НОВИ Оригинални ТВ Далечински Управувач погоден За ПРВ LED LCD ТЕЛЕВИЗОР RC3100L07 ТВ Fernbedienung

527.52
DEN 427.00 -19 %

Износ
Това е достапна

Топла продажба Далечински Управувач За ПРВ RC3100 L07 ТВ Fernbedienung Оригинални Нови црна Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! Слика Испорака : 1.Ние Брод на Сите Објекти во Светот во Рок од 36 часа (Освен Одмор), Ќе Избере Еден Од Нив Според Различни Земји . Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот . 2.Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок , Ние ќе ги Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Ве молиме да не информирате Однапред Ако Имате Барања за содржина Вредност Пред Превозот 3.Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса ! По-продажбата на услугата : Сите Нешта Преку Строга Тестирање Пред Превозот .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа . Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било какви Проблеми Со Стоката , ве Молиме Контактирајте со Нас во секое време Со Не Двоумете се, Наместо На Отворениот Спор , Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми . Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата . Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство . Повратни Информации : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Item & Услуга, Ве Молиме Да Ни Даде Позитивен Фидбек & 5 Ѕвезда Преглед, Кој Ќе Им Даде Донесе Подобра Шанса Да Се Развие Нашата Продавница , И Ние Ќе Ви Се Заблагодарам И Да Се Обиде Потешко Да Се Услуга Можете Подобро . Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба Или Било Какви Други Проблеми , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Повратни Информации & Отворен Спор , Ќе Се Реши Проблемот Веднаш ! Тоа Ќе Биде Многу Ценета Ако Имате Било Какви Добри Предлози .

Повеќе информации

Бренд Име:
Младите
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
RC3100L07
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Состојба:
Нови
Боја:
Црна
Материјал:
ABS
is_customized:
yes
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
ГУАНГЖУ , Кина (Копно)