.

Автомобил Вратата на Жлебот Мат За БМВ Х5 М ЛОГОТО 2014 До година 3D Гума Анти Лизга Не се лизга Душеци Првенство Мат 20pcs Автомобил Стил Налепници

Автомобил Вратата на Жлебот Мат За БМВ Х5 М ЛОГОТО 2014 До година 3D Гума Анти Лизга Не се лизга Душеци

953.76
DEN 877.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Автомобил Вратата на Жлебот Мат За БМВ Х5 М ЛОГОТО 2014 До 2016 година 3 D Гума Анти Лизга Мат Не се лизга Душеци Првенство Мат 20pcs Автомобил Стил
Опис :
[Име на производ] Портата слот мат, купот мат.
[применливи автомобил] За BMW X5 M
[Материјал] заштита на Животната средина материјал латекс
[боја] Црвена, Сина, Бела。
[Пакет] 20pcs/set
Функција :
Портата слот и поставување шини во автомобил во стаклена кутија, може да го намали точка во внатрешноста на бучава. И може да ја спречи мал објект носат оригиналниот автомобил пластика панел.
Answer : ___________________________ Note : Светлосен ефект само бело
Производ Вовед :
1.Течење доказ дизајн, лесен за чистење. Увоз на високо квалитетни заштита на животната средина гума, има пламен retardancy, издржливост, добар квалитет, а не производот. Убава, полна со спорт, не се лизга!
2.Со цел да се запази некои мали објект, постојат многу на место како што чаша носителот слот,Конзола за чување на резервоар за да ги чувате некои објект.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Налепница Сместување:
Внатрешна
Бренд Име:
MyHung
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
30264
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Латекс
категорија:
Латекс