.

HANCHANG Outlander Национален Цвет Алки Овална Шкотска Трн Шкотска Алка Шкотскиот Хривнија Жени, Девојки Cosplay Божиќ Подарок

HANCHANG Outlander Национален Цвет Алки Овална Шкотска Трн Шкотска Алка Шкотскиот Хривнија Жени, Девојки Cosplay

125.28
DEN 86.00 -31 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница! ^ ^
Оваа продавница можат да бидат разни додатоци
ќе ги најдете на прекрасен свет!
Тежина : 7.4 g
HANCHANG Outlander Национален Цвет Алки Овална Шкотска Трн Шкотска Алка Шкотскиот Хривнија Жени, Девојки Божиќ Подарок
Внимание :
Накит Maintaine :
1.Не се носат кога за перење.
2.Не се носат при потење.
3.Не се носат Кога се Спие.
4.Не се носат кога спортинг.
5.Не се носат кога капење.
6.Избегнувајте Хемикалии.

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Жените
позлата:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E-137
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Компатибилност:
Никој
Функција:
додаток