.

Година Нови Жените Дама Метал Пеперутка Кристал Rhinestones Форма Pendant Синџир Ѓердан Џемпер Накит За Подарок

Година Нови Жените Дама Метал Пеперутка Кристал Rhinestones Форма Pendant Синџир Ѓердан Џемпер Накит За

52.32
DEN 46.00 -12 %

Износ
Това е достапна


Состојба : 100% Сосема Нова Боја : како на сликата големина : 45+6.2 cm Pendant големина на : 5.2*3.2*3.1 cm Материјал : алуминиум во Пакет се вклучени : 1x ѓердан ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата betwn различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
yanqueens
Број На Модел На:
капка,
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
5.2*3.2*3.1 cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Легура