.

Нови Пристигнување Дигитални Стоматолошки Amalgamator машина 3600 ВРТЕЖИ во минута Amalgama капсула миксер

Нови Пристигнување Дигитални Стоматолошки Amalgamator машина 3600 ВРТЕЖИ во минута Amalgama капсула миксер

4074.24
DEN 3871.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Опис на производот Работна средина Исклучително ниско ниво на бучава( Напон 220/110 V и ± 10%, фреквенција 50/60 Hz ± 1 Hz, релативна влажност 80%, температура 4 contigrade ~ 40 contigrade Револуција брзина, 3600rpm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
Amalgamator
Големина:
Large
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
3KG