.

Тркало на автомобилот Центар Гуми Заштитник Налепница За киа Рио К2 Ceed Душата Cerato Sportage Peugeot 307 206 308 407 207 Volvo XC60 S90 S60 V70

Тркало на автомобилот Центар Гуми Заштитник Налепница За киа Рио К2 Ceed Душата Cerato Sportage Peugeot 307

520.32
DEN 364.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики на производот : Сосема Нов и Висок Квалитет на Усвојување на ИПА флексибилни лепак, ладно отпорни и heatproof У стил обвивка, може да се вклопи во воланот rim подобро потреба за возачи љубители на refitting автомобил стилови Заштита на джантите од тоа да биде изгребани 8 метри во полна големина, што е доволно за четири големи тркала прирабници Со светли бои, може да се покаже вашата уникатна личност Погоден за повеќето автомобили Лесно да се инсталира Карактеристики : Материјал : ИПА + 3 M 94 посебни мешани заболување Должина : 8 метри Ширина : 7 mm Внимание : 1. Јазот заедно воланот rim треба да биде најмалку 0.5 цм широки. 2. Джантите обработени со досадна полски и спреј во боја не се предложени. 3. 180 милји/h не е предложен. 3. Инсталација на објектот во сончеви денови или сува околина. 4. Топлина на објектот по инсталацијата и да ги користите во 3-5 часа подоцна. 5. Не измијте го вашиот автомобил во пет дена по инсталацијата. 6. Замена на налепница со нова во случај тоа доаѓа надвор . Пакет се Вклучени : 1 x Тркало на Автомобилот Тапацир на Воланот Заштитник на Производ Слики :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Повеќе информации

Бренд Име:
Atreus
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Име На Модел:
A-CLZST-001
Објектот Должина:
800cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Гума
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници