.

Преносни 60x Рачни Мини Џеб Микроскоп Loupe Jeweler Зголемувачот Со LED Светло & случај

Преносни 60x Рачни Мини Џеб Микроскоп Loupe Jeweler Зголемувачот Со LED Светло & случај

140.64
DEN 100.00 -29 %

Износ
Това е достапна


Преносни 60x Рачни Мини Џеб Микроскоп Loupe Jeweler Зголемувачот Со LED Светло & случај
Карактеристики :
60x Зголемување,да ви помогне да се види нешто што се многу појасни.
Широко се користи за индустриска намена, коло, печатење индустрија, медицинските науки, градинарство, монети и печат, образование, дом за живеење и канцеларии, итн .
Мини дизајн, Компактен, лесен, лесно да се носат со и лесен за употреба
Со 2 LED бела светлина, можете да видите многу појасно се во темни услови.
Еден LED УВ светлина, може да се открие валута без разлика дали се вистинити или лажни .
Со on/ off прекинувач за контрола на светлина on/ off/ боја.
Микроскоп фокус може да се прилагоди со вртење на тркалото и сијалица може да се посочи светлината на објектот.
Моќта од страна на три LR1130 батерии(вклучени).
Спецификација :
Зголемување : 60 X
Meterial : Метал, ABS
Моќ : 3 x LR1130 Батерии (Вклучени)
Боја : Сребрена
Големина : 3.6 cm X 4cm X 2cm/1.41" X 1.57" X 0.78" (Прибл.)
Пакетот Вклучува :
1 x Мини 60 X Џеб Микроскоп
1 x Црни футрола

Повеќе информации

Големина:
3.6cm X 4cm X 2cm/1.41 X 1.57 X 0.78 (Approx.)
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
Бренд Име:
ANENG
Број На Модел На:
11379
Материјал:
Метал, ABS