.

Бесплатен превозот PGI570 CLI571 Јастиви Мастило Кертриџ за Canon Pixma MG5700 MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 MG6800 MG6850 PGI570xl

Бесплатен превозот PGI570 CLI571 Јастиви Мастило Кертриџ за Canon Pixma MG5700 MG5750 MG5751 MG5752 MG5753

DEN 1439.52

Износ
Това е достапна


Ви благодариме.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви според вашето барање наплата или за пораки да ја препраќа предмети на вас како е можно поскоро.Бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.К : 24 ML СТР Б.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме.На товар ќе биде испорачуван Кина пост или SF e Parcel.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-7days по добивањето на плаќање. Ако имате било какви прашања за време на употреба,plesse контактирајте со нас ,и ние и ветуваме да ви даде некои технички насоки.Може да печатите директно на храната :
2.Ако има било какви проблеми со нашите производи или проблем кој техничкото упатство не може да го реши , може да контактирате со нас во рок од 7 дена,ние нема да се враќа и ние ќе го препрати или наплата директно.
Бренд Име
Colorpro
SKU
SKU:А5-4006
Број На Модел На
За Canon PGI-570 CLI-571 Јастиви мастило кертриџ
Тип На Мастило
Јастиви мастило
Тип на Чип
Едно време чип
Содржина 1*PBK / 1* Б.Вашето мислење е важно за нас и на другите клиенти! 3.Тоа ќе потрае 15-60 работни дена да пристигне на вашата страна. Но, ве молиме контактирајте со нас пред повторна испорака или враќање, и да се информирате на проблемот, ние ќе се потрудиме да обезбеди задоволителни решенија за вас.Ние го прифатат плаќање
како : Wester Union,Paypal,Master Card,American
Експрес кредитна картичка,T/T и Пари.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ви благодариме на соработката. Продавачот глас : го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Различни пристигнување области, различни логистика и за време на испорака, ве молиме, ажурирајте реалната логистика информации како стандард! Answer : ___________________________ Note : 1.К / 1*C / 1*М / 1*Y
Мастило За Јачина На
Б. Ако треба, се испраќаат од страна на DHL,Fedex,EMS,UPS-от и ТНТ(околу 3-8 дена), ве Молам дозволете ми да знам.К/C/M/Y : 15 ML
Гаранција
6 месеци ( најдобар рок на траење на јастиви мастило е 6 месеци)
Компатибилен Бренд
За Canon
Компатибилен печатач модел
За Canon Pixma MG5700 MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 MG6800 MG6850 MG6851 MG6852 MG6853 MG7700 MG7750 MG7751 MG7752 MG7753

Работниот процес :
1.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
570 571 за Canon
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
570 571 јастиви мастило кертриџ
боја:
PBK/Б.К/C/M/Y
мастило за јачина на:
Б.К
Функција:
јастиви мастило кертриџ
чип:
едно време чип
перформанси:
Добар и стабилен
Цена понуда:
Повеќето competitve фабрички цени
Гаранција:
24Months
производи се движат:
Сите ОЕМ бренд, полн спектар на модел
Сертификат:
ISO9001 ISO14001 SGS