.

2017 Побрзаа Нови Пристигнување Рамка Kingluck Цвет Дизајн Сатен И Жените Свадба Brial Спојки Торба/вечер Чанти(повеќе Бои)

2017 Побрзаа Нови Пристигнување Рамка Kingluck Цвет Дизајн Сатен И Жените Свадба Brial Спојки Торба/вечер Чанти(повеќе

720.00
DEN 648.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Увезени Романтична тајна коноп цвеќиња привлечат уникатна перспектива на партијата. Доаѓа во различни бои за да одговараат на вашите вечер изглед. Толку разновиден спојки претвора во вкусен чанта или долго рамо чанта со 2 различни клип на ремени. Можете да изберете како сакате да го носат! Чанта Мерење изнесува : L 26cmx H13cm XW5cm Сатен вечер торба / спојки, се зголеми стил; Ткаенини обвивка *PLs се чувствуваат слободни да учат нашите веб-сајт за да veiw повеќе нови предмети http : //www.kingluckbag.com/

Повеќе информации

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
kingluck
Главен Материјал:
Сатенски
Стил:
Моден
Обликот:
Рамка
Чанти Тип:
Ден Канџите
Пол:
Жените
Надворешноста:
Тиња Џеб
Тврдост:
Тешко
Декорација:
Цвеќиња
Затворање Тип:
Hasp
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Сатенски
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Повод:
Разноврсна