.

Нови Пристигнување Кинески Класичната Танц Носии Жените Националните Yangko Танц Облека Женски Фан Танц Костим за Фаза Покаже 89

Нови Пристигнување Кинески Класичната Танц Носии Жените Националните Yangko Танц Облека Женски Фан Танц Костим

2530.08
DEN 1442.00 -43 %

Износ
Това е достапна


Нови Пристигнување Кинески Класичната Танц Носии Жените Националните Yangko Танц Облека Женски Фан Танц Костим за Фаза Покаже 89
Облеката вклучува 2 парчиња врвот+панталони +headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Деца
Големина(cm) / Lebal
Предлагам Висина
Единица
CM
XS(110)
100-110
S(120)
110-120
M(130)
120-130
L(140)
130-140
XL(150)
140-150
2 XL(160)
150-160
3 XL(170)
160-170
Возрасни
Големина(cm) / Lebal
Биста
Половината
Предлагам Висина
Предлагам Тежина
Единица
CM
CM
CM
KG
XS
78
70
40-48
150-155
S
85
77
43-50
155-160
М
93
84
50-55
160-165
L
100
93
55-60
165-170
XL
107
100
60-65
170-175
2 XL
114
107
65-70
170-175
3 XL
120
114
70-75
170-175
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка Околу 2-3 cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
]

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SHW89042
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Ацетат
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Објектот:
кинески фан танц костим
Големина:
XS/S/M/L/XL/XXL/XXXL
Наведени година сезона:
Во летото 2016 година