.

нови пристигнување Девојки маици со Долги Ракави Бела т риза за Девојката се Претвори Надолу Јака Деца Девојка Кошули Добар Квалитет Деца т Кошули

нови пристигнување Девојки маици со Долги Ракави Бела т риза за Девојката се Претвори Надолу Јака Деца Девојка

463.20
DEN 440.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6, 8
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Петар пан Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
ST893
Облека Должина:
Редовни