.

2018 Нови Тутанкамон Логото Pendant Ѓердан Египетскиот Ѓердан Тутанкамон Злато Кралот Рачно Изработени Смола Ретро Уметност Подарок Женска Накит

2018 Нови Тутанкамон Логото Pendant Ѓердан Египетскиот Ѓердан Тутанкамон Злато Кралот Рачно Изработени Смола

59.04
DEN 30.00 -49 %

Износ
Това е достапна

Опис : Бренд : 100% нови ***** ***** Pendant големина : 25ММ Синџир должина : 50 cm Количина : 1 Материјал : алуминиумски + кристал Боја : Види на сликата Поради бојата калибрација на светлината, вистинската боја може да биде малку различен, ве молиме да се разбере! Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврда

Повеќе информации

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
VERDVE
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
al02
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло