.

2 парчиња/многу Едноставен Дизајн Злато/Сребрена Кожа Лакови Headband венчиња За Девојки Жените Headwear Коса Додатоци Симпатична Подарок За Бебето

2 парчиња/многу Едноставен Дизајн Злато/Сребрена Кожа Лакови Headband венчиња За Девојки Жените Headwear Коса

74.40
DEN 71.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации :
Предмет Тип : Headband&headwear
Боја : 2 бои
Пол : Унисекс
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Тежина : Околу. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,2 бои во акции. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Повеќе информации

Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
NS121501
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
Nishine
Тип:
Headbands
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
2 бои
Материјал:
Полиестер