.

Антички Сребрен Позлатен Месечината Срцето Шарм Pendant Хривнија Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени 17x12mm

Антички Сребрен Позлатен Месечината Срцето Шарм Pendant Хривнија Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени 17x12mm

DEN 61.92

Износ
Това е достапна


Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Доведе слободни Боја Како На Сликата Количини 10pcs Големина Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
шарм
Бренд Име:
KJjewel
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди