.

Снежана и Принцот Аларм Часовниците,Светлечки LED Боја Промена аларм часовниците Деца Роденденски Подарок Multifunctio дигитални аларм часовниците

Снежана и Принцот Аларм Часовниците,Светлечки LED Боја Промена аларм часовниците Деца Роденденски Подарок Multifunctio

331.20
DEN 331.00 -0 %

Износ
Това е достапна


1. 100% Нови.
2. Светлечки LED светло со 7 различни боја се менува.
3. Поддршка на 12-часовен и 24-часовниот формат на време, календар, температура и алармот.
4. Алармот и да спие функција
5. Го прикажува Времето ,Податоци Недела и Температура
6. Кога ќе притиснете на врвот на часовникот, часовникот ќе светло и промена на бои за секунди.
7. Овој будилник не вклучува било батеријата опрема.
Ве молиме имајте во предвид :
Пакет : преполна со кутија
Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 батерии ( не се вклучени ).
LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии ( не се вклучени ).
Кога ќе притиснете на врвот на часовникот, часовникот ќе светло и промена на бои за секунди. Честитки ќе се најде на најниска цртан филм налепници, % Фабрика директни продажби.
Сите производи се фабрика цена, добредојдени сте да фабриката преземе стоката директно.
Ние не се плашат од од стоката, нашата цена е апсолутно имаат предност. Ве молиме да се увери набавка, обезбедување на квалитет, компанијата има доволно залихи. Поддршка на голем број на трговија на големо, купи повеќе попуст. Добредојдовте на преговори со компанијата.

Повеќе информации

Тип:
Аларм Часовниците
Стил:
Модерна
Тежина:
150g
Обликот:
Плоштад
Екран Тип:
LED
Функција:
боја се менува
Должина:
80mm
Функција:
Календари,LUMINOVA
Дијаметар:
80mm
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
Wanpy Семејство
Ширина:
80mm
Број На Модел На:
Снежана Аларм Часовниците
Дали да се вклучат на батеријата:
Не се вклучуваат на батеријата
Место на Потекло:
Кина