.

Leige Накит Вистински Peridot Прстен 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени за Жените Зелена скапоцен камен Овална Намали парична Казна Накит

Leige Накит Вистински Peridot Прстен 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени за Жените Зелена скапоцен камен

7200.00
DEN 4320.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински peridot Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X9mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.99 cts Печат : s925 Камен Намалување на : овална намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Повеќе информации

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Бренд Име:
LeiGe Накит
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични
CertificateType:
ЦВА
Главниот Камен:
Peridot
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RPO79011-ЈП
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Други Вештачки материјал