.

30PC од Животинско Мачка Овошје Вилушка Мини Цртан филм за Деца Снек Торта Десерт Храна Овошје Изберете Toothpick Ручеци Партија Оркестарот Садови

30PC од Животинско Мачка Овошје Вилушка Мини Цртан филм за Деца Снек Торта Десерт Храна Овошје Изберете Toothpick

383.52
DEN 326.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Точка Име : овошје вилушка Материјал : пластични Боја : Црна Пакет : 30 предници ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Повеќе информации

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
мачка форма овошје предници
Бренд Име:
FACEMILE
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Овошје & Растителни Алатки Тип:
овошје предници
боја:
случаен
Материјал:
пластични