.

JIQI Висока температура, висок притисок мобилни чистење машина мултифункционален пареа почиста транспорт Стерилизација Disinfector 2000W

JIQI Висока температура, висок притисок мобилни чистење машина мултифункционален пареа почиста транспорт Стерилизација

2060.16
DEN 1916.00 -7 %

Износ
Това е достапна

(2)Кога вкупниот износ на добра треба да се де прогласи повеќе од 550 долари,ние ќе ве известиме да го плати 33 долари за царинска такса Превозот информации : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина изразат ЕМС или DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от.чист бакар четка*2 4. (2)Ние обезбедуваме 1 година гаранција . (3)ЕМС испорака обично трае 7-15 работни дена, во зависност од земјата deliveried да. (4)Ние не се одговорни за било каква физичка штета или штетата е /се резултат на купувачот злоупотреба.
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината. Гаранцијата се Враќа : (1)Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и инспекција пред брод надвор.8 М
големина : 270*220*80mm
фреквенција : 50 Hz
температура : 110 степен
тежина : 7kg
пареа цевка должина : 2 M
Детали За Производот
со пареа прилагодување knob,лесно да се контролира со пареа
два видови на четки за да се задоволат различните потреби
пареа штекер,лесен за инсталација и употреба
водата доводна цевка со филтер,филтер нечистотии во водата
машина се врати дизајн
три видови на приклучок адаптер за да го понуди,ве молиме обележете која што треба, кога ќе се направи ред
Производ Додатоци
1. (2)Ние ви обезбеди добар квалитет производи и очекуваме вашите нетрпение очекувам да вашата добра оценка. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоците.
ЕУ /САД/БС приклучок адаптер е предвидено за секој plug-in производи . (3)Ако има никакви потешкотии за плаќање,ве молиме контактирајте директно со нас во секое време. (2)Кина изразат DHL, FEDEX, ТНТ,парцела може да пристигне во 4-8 работни дена за повеќето земји. (4)Ако не сте добиле пратката во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме директно да контактирате со нас,ние ќе ги пратите пратката и да одговорите на што е можно поскоро,Клиенти satisification е нашите најдобри желби.
Производ Параметри
моќност : 2000 W
напон : 220 V
притисок на пареа : 3kgf/cm3
кабелот за напојување : 1. За царинска декларација : (1)Ако имате било какви други барања, ве молиме контактирајте со нас. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина . (6)ПОС Малезија без следење на информации. (5)Увозни давачки/Даноци и Давачки не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,Овие трошоци се на купувачите одговорност. Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите. Ако ние не сме задоволни со производот или услугата откако прими тоа,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .

Повеќе информации

сертификација:
CE
Почиста Тип:
чистач на пареа
Пареа Времетраење:
>30 минути
Напон (V):
220v
Тип:
Рачни
Бренд Име:
JIQI
Вода Недостиг На Алармот:
No
Број На Модел На:
xu213ls
Моќност (W):
2000W