.

4pcs/многу J468 6cm Должина Мулти Apertures Алуминиум Легура Модел на Автомобил Школка Колона DIY се Соберат делови Бесплатен Превозот Русија

4pcs/многу J468 6cm Должина Мулти Apertures Алуминиум Легура Модел на Автомобил Школка Колона DIY се Соберат

192.00
DEN 182.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
2 : Канада : 15-55 работни дена.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Време на испорака само за референца. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Ние ќе процесот секоја parcelss.
4pcs/многу J468 6cm Должина Мулти Apertures Алуминиум Легура Модел на Автомобил Школка Колона DIY се Соберат делови Бесплатен Превозот Русија
Пакетот вклучува : 1pc
Должина : 6cm
Дијаметар : 5mm
Страна отвор со дијаметар : околу 1.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.И корисни коментари за други клиенти.
1 : во САД се : 10-39 работни дена. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.45 mm
Тема : хексагонални socket head М3
Материјал : алуминиум легура глеѓ
Оди до мојата продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.

Повеќе информации

Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/
Тип:
Други