.

2017 голема елени главата DIY антички сребрен алуминиум привезоци (30 парчиња/pack) ZA1139

2017 голема елени главата DIY антички сребрен алуминиум привезоци (30 парчиња/pack) ZA1139

253.44
DEN 155.00 -39 %

Износ
Това е достапна

Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Антички Сребрен Материјал : алуминиум Пакување Количина : 30 Парчиња Код Бр. ZA1139
Големина Приближно : 11x27 mm Дупка со Големина Приближно : 2mm

Повеќе информации

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ZA1139
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Легура
кодот:
ZA1139
боја:
антички сребрен