.

Нови 20PCS Ново Сребро Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клипови Крокодил Barrette За Лакови DIY Шноли 7Size Подароци Занает

Нови 20PCS Ново Сребро Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клипови Крокодил Barrette За Лакови DIY Шноли

DEN 61.92

Износ
Това е достапна


20 PCS Ново Сребро Рамни Метални Еден Prong Алигатор Коса Клипови Крокодил Barrette За Лакови DIY Шноли 7 Size Подароци Занает
Големина : 7.5 cm/4.5 cm/3.2 cm
Пакет : 20pcs

Повеќе информации

боја:
32-милиметри, 45mm, 75мм
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CWD647
Големина:
7.5cm/4.5cm/3.2cm
Количина:
20pcs
Тип На Објект:
косата клип