.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ E3K100-DS100M1 Ултра долги дифузна одраз на фотоелектрически switch фотоелектрически сензор 0-8M прилагодени

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ E3K100-DS100M1 Ултра долги дифузна одраз на фотоелектрически switch фотоелектрически сензор

DEN 1200.00

Износ
Това е достапна


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака. [име на производ] : плоштадот инфраред фотоелектрически switch [производ модел] : E3 K100-DS100 M1 [производ изглед] : 35*68*98 (mm) [0-8] : прилагодување на откривање на далечина метри (различни бои, материјални предмети, откривање на далечина е различен) [работат напон] : 10-30 VDC [школка материјал] : ABS [функција] : E3 K серија плоштадот фотоелектрически прекинувач (исто така познат како не-контакт патување switch) е улогата на блиску до метал или Не метал кога акцијата, широко се користи во контрола на машина алатки и друга опрема.

Повеќе информации

Број На Модел На:
E3K100-DS100M1
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Теорија:
ултразвучно сензор
is_customized:
Yes
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Материјал:
Метал
Тип:
Влажност Сензор
Употреба:
Сензор На Температура На